0
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

טיולי רמדאן בעכו העתיקה

סיור רמדאן בלתי נשכח בעכו העתיקה

טיול רמדאן חוויתי ובלתי נשכח, במהלכו נשוטט בסמטאות, נספוג את אווירת החג, נשוחח עם מקומיים ונדבר על מנהגי החג וחשיבות חודש הרמדאן לעולם המוסלמי ולסיום נטעם ממתקי רמדאן שישאירו לנו טעם מתוק מתוק בפה. עדן הוא מדריך מקומי מומלץ שיקח אתכם לטיול אותנטי במיוחד, יכיר לכם את מנהגי חג הרמדאן ועכו העתיקה כמו שלא הכרתם, סמטאות אומנות ובתים עתיקים, את סיפוריה המרתקים ובעיקר יעביר אליכם את אהבתו הגדולה אל העיר המיוחדת. במהלך הטיול נעבור בין 2-3 טעימות ונהנה מטיול רמדאן חוויתי ומיוחד!
* ניתן להזמין טיול פרטי לקבוצה של מעל 10 משתתפים *

רוצים לתאם סיור עבור קבוצה פרטית?

מוכנים לסיור רמדאן בעכו העתיקה?

1.בחרו את התאריך המתאים לסיור רמדאן.

2. בחרו את הטיול המועדף עליכם (ניתן גם להתייעץ איתי טלפונית).

3. השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם.

כל מה שצריך לדעת על טיולי רמדאן בעכו

אם אתם מתכננים סיור ברמדאן בעכו, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:

תאריכי הרמדאן: הרמדאן הוא מצוות של חודש בלוח השנה האסלאמי, והתאריכים משתנים מדי שנה. חשוב לבדוק את התאריכים לפני שמתכננים את הטיול בעכו. בשנת 2023, הרמדאן צפוי להתחיל ב-2 באפריל ולהסתיים ב-1 במאי, אך תאריכים אלו עשויים להשתנות בהתאם לראיית הירח.

קוד לבוש: עכו היא עיר מוסלמית ברובה, וחשוב להתלבש באופן שמרני מתוך כבוד לתרבות המקומית. נשים צריכות לכסות את ראשן וללבוש בגדים רפויים המכסים את הידיים והרגליים. גברים צריכים ללבוש מכנסיים ארוכים וחולצות המכסות את הכתפיים.

אוכל ושתייה: במהלך הרמדאן, המוסלמים צמים מהזריחה ועד השקיעה, וחשוב לכבד את המסורת הזו. מסעדות ובתי קפה רבים יהיו סגורים במהלך היום, אבל יש הרבה מקומות למצוא מאכלי רמדאן מסורתיים כמו תמרים, מרק עדשים וסמוסות בערב. חשוב גם להימנע מאכילה, שתייה או עישון בפומבי במהלך היום.

חגיגות: הרמדאן הוא זמן חגיגי בעכו, ויש שפע של אירועים ופעילויות להשתתף בהם. העיר העתיקה היא מקום נהדר לחוות את רוח הרמדאן, עם שווקים ורחובות מלאים באנשים שוברים את הצום שלהם יחד. פסטיבל לילות רמדאן מתקיים בעיר העתיקה של עכו במהלך הרמדאן וכולל מוזיקה חיה, מופעי ריקוד ורוכלי אוכל.

אתרים דתיים: בעכו מספר אתרי דת חשובים למוסלמים, ביניהם מסגד אל-ג'זאר הפתוח למבקרים. חשוב להתלבש בכבוד ולחלוץ נעליים לפני הכניסה למסגד.

התניידות: עכו היא עיר קטנה שניתן לטייל בה בקלות ברגל. יש גם מוניות ואוטובוסים זמינים להסעה. עם זאת, חשוב לתכנן את ההובלה מראש, מכיוון ששירותים רבים עשויים להיות מוגבלים במהלך הרמדאן.

בסך הכל, סיור בעכו זאת דרך נהדרת לחוות את רוח הרמדאן וללמוד על התרבות המוסלמית המקומית. זכור לכבד ולהיות מודע למנהגים ולמסורות של הקהילה המקומית במהלך ביקורך.

כל מה שצריך לדעת על טיולים קולינריים ברמדאן

טיולים קולינריים במהלך הרמדאן הם דרך מצוינת לחוות את התרבות והמטבח של העולם המוסלמי. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על סיורים קולינריים במהלך הרמדאן:

מנהגים מקומיים: הרמדאן הוא זמן של צום ותפילה, וחשוב לכבד את המנהגים והמסורות המקומיות במהלך סיור קולינרי. ייתכן שחלק מהמוסלמים לא ירצו לאכול או לשתות מול אחרים שצומים, לכן חשוב להיות מודעים לכך ולכבד את רצונם.

קוד לבוש: אם הסיור הקולינרי מתקיים במסגד או באתר דתי אחר, חשוב להתלבש בצניעות מתוך כבוד לתרבות המקומית. נשים צריכות לכסות את ראשן וללבוש בגדים רפויים המכסים את הידיים והרגליים. גברים צריכים ללבוש מכנסיים ארוכים וחולצות המכסות את הכתפיים.

מדריך טיולים מומלץ: מדריך טיולים בקיא יכול לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע לחוות את התרבות והמטבח של הרמדאן. חפשו מדריך שמכיר את התרבות המוסלמית המקומית ויכול לספק תובנות לגבי המאכלים והמנהגים המסורתיים.

בטיחות: כאשר משתתפים בסיור קולינרי במהלך הרמדאן, חשוב להיות מודעים לחששות הבטיחותיים. שווקים צפופים ורחובות סואנים יכולים להיות מהמם, לכן חשוב להישאר עם הקבוצה ולהיות מודעים לסביבתכם בכל עת.

סיורים קולינריים במהלך הרמדאן יכולים להיות דרך נפלאה לחוות את התרבות והמטבח של העולם המוסלמי. היו מכבדים את המנהגים והמסורות המקומיים, ותיהנו מהאוכל הטעים והאירוח החם.

לקוחות מספרים

מה לקוחות מספרים על הסיורים

סיור לילות רמדאן

רמדאן עכו

חודש הרמדאן הוא החגיגי, הצבעוני והטעים ביותר בלוח השנה המוסלמי.
עכו העתיקה מאוכלסת ברוב מוחלט של תושבים מוסלמים ולכן אווירת החג מורגשת בכל פינה ובכל בית.
בסיורי הרמדאן בעיר נבין את מהות החג ומנהגיו. 
נשוטט בין הסמטאות העתיקות ונהנה מיופי של עכו העתיקה , שיפה בכל עת בשנה וברמדאן בפרט. 
כמובן שנהנה מכנאפה טובה ומתוקה, מתוקים והפתעות נוספות לאורך הדרך 🙂 
נתפסו בעדשה
דילוג לתוכן