0
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

סיור בצפת

סיור חוויתי ובלתי נשכחים בצפת

רוצים להכיר את צפת דרך הסמטאות, בתי העסק הייחודיים, האומנות, הקולינרייה וחיי הקבלה?
בא לכם לשמוע את הסיפורים המעניינים מאחורי העיר המיוחדת שבה עברו דורות רבים של חכמים?
הצטרפו אלינו לטיול חוויתי שיגלה לכם את צפת כמו שמעולם לא הכרתם!

תוכן עניינים

רוצים לתאם סיור עבור קבוצה פרטית?
מוכנים לטיול שלא תשכחו?

1.בחרו את התאריך המתאים לטיול החוויתי שהולך להיות לנו.

2.התארגנו בקבוצה של לפחות 10 משתתפים. במידה ואתם פחות מ-10 משתתפים תוכלו להצטרף לאחד הטיולים הקרובים שלי.

3. בחרו את הטיול המועדף עליכם (ניתן גם להתייעץ איתי טלפונית).

4. השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם

לקוחות מספרים

מה לקוחות מספרים על הסיורים

מידע כללי על סיורים בצפת

צפת, היא עיר בצפון הארץ. זהו יעד תיירותי פופולרי בשל ההיסטוריה העשירה, המשמעות הדתית והסביבה היפה שלו.

ישנם מספר סוגי טיולים זמינים בצפת הנותנים מענה לתחומי עניין והעדפות שונות. להלן מידע כללי על סיורים בצפת:

טיולי הליכה: צפת היא עיר קטנה יחסית, ורבות מהאטרקציות שבה נמצאות במרחק הליכה אחת מהשנייה. טיולי הליכה הם אפשרות פופולרית, והם מכסים בדרך כלל את האתרים ההיסטוריים והתרבותיים העיקריים של העיר, כמו העיר העתיקה, בתי הכנסת ומושבת האמנים.

סיורי דת: צפת נחשבת לאחת מארבע ערי הקודש ביהדות, ובה נמצאים כמה אתרים דתיים חשובים, כמו בית הכנסת האר"י אשכנזי, בית הכנסת יוסף קארו ובית הכנסת אבוהב. סיורי דת בצפת מתמקדים באתרים אלו ומציעים תובנות על המשמעות הדתית של העיר.

סיורי אמנות: צפת ידועה גם בסצנת האמנות התוססת שלה, והיא ביתם של כמה גלריות וסטודיואים. סיורי אמנות בצפת מציעים למבקרים הזדמנות לחקור את סצנת האמנות של העיר ולפגוש אמנים מקומיים.

טיולי טבע: צפת ממוקמת באזור הגליל הידוע בנופיה היפים ובמסלולי ההליכה. טיולי טבע בצפת מציעים למבקרים הזדמנות לחקור את היופי הטבעי של האזור וליהנות מפעילויות חוצות כגון טיולים רגליים וצפרות.

סיורים קולינריים: צפת ידועה גם במטבח שלה, המשלב טעמים יהודיים, מזרח תיכוניים וים תיכוניים. סיורים קולינריים בצפת מציעים למבקרים הזדמנות לטעום מאכלים מקומיים וללמוד על המסורות הקולינריות של העיר.

בסך הכל, יש הרבה סיורים זמינים בצפת הנותנים מענה לתחומי עניין והעדפות שונות. המבקרים יכולים לבחור בין סיורים רגליים, סיורי דת, סיורי אמנות, סיורי טבע, סיורים קולינריים או שילוב של אלה כדי לקבל חוויה מקיפה של העיר.

סיור קולינרי בצפת

סיור קולינרי בצפת הוא דרך מצוינת לחוות את המטבח והמסורות הקולינריות הייחודיות של העיר. להלן מידע כללי על מה לצפות בסיור קולינרי בצפת:

מטבח מקומי: המטבח של צפת משלב טעמים יהודיים, מזרח תיכוניים וים תיכוניים, והוא ידוע בחומרי הגלם הטריים והעונתיים שלו. סיור קולינרי בצפת יציע למבקרים בדרך כלל הזדמנות לטעום מנות מקומיות כמו פלאפל, חומוס, שקשוקה וירקות ממולאים, כמו גם התמחויות מקומיות כמו עלי גפן ממולאים ומרק קובה.

שווקי אוכל: סיור קולינרי בצפת עשוי לכלול גם ביקור בשווקי האוכל המקומיים, כמו שוק צפת ושוק מושבת האמנים, בו יוכלו המבקרים לראות ולטעום ממגוון התוצרת והמוצרים המקומיים, לרבות תבלינים, גבינות, זיתים, וממתקים.

סדנאות בישול: חלק מהסיורים הקולינריים בצפת עשויים לכלול גם סדנאות בישול, בהן יוכלו המבקרים ללמוד כיצד להכין מנות מסורתיות משפים וטבחים מקומיים. זוהי דרך מצוינת ללמוד על המרכיבים המקומיים, טכניקות הבישול והמשמעות התרבותית של המנות.

יין מקומי: צפת ידועה גם ביין המקומי שלה, המיוצר באזור הגליל שמסביב. סיור קולינרי בצפת עשוי לכלול ביקור ביקב מקומי, בו יוכלו המבקרים ללמוד על תהליך ייצור היין ולטעום סוגים שונים של יין.

תובנות תרבותיות: לבסוף, סיור קולינרי בצפת מציע למבקרים הזדמנות ללמוד על המסורות הקולינריות של העיר ומשמעותה התרבותית. אוכל הוא היבט חשוב בתרבות היהודית והמזרח תיכונית, וסיור קולינרי בצפת יכול לספק תובנות על ההיסטוריה, הדת והזהות התרבותית של העיר.

בסך הכל, סיור קולינרי בצפת הוא דרך טעימה ואינפורמטיבית לחוות את המטבח והמסורת הקולינרית הייחודית של העיר. המבקרים יכולים לצפות לטעום מנות מקומיות, לבקר בשווקי אוכל, להשתתף בסדנאות בישול, לטעום יין מקומי וללמוד על המורשת התרבותית של העיר.

סיור מנגן בצפת

סיור מלווה במוזיקה בצפת יכול להיות דרך מצוינת לחוות את המורשת התרבותית והמוסיקלית העשירה של העיר. הנה קצת מידע כללי על מה לצפות בסיבוב הופעות מוזיקה בצפת:

מסורות מוזיקליות: צפת ידועה במסורות המוזיקליות העשירות שלה, בעיקר במוזיקה היהודית והמזרח תיכונית. סיור מוזיקה בצפת עשוי לכלול הופעות של מוזיקאים מקומיים או ביקורים בבתי ספר למוזיקה, בהם יוכלו המבקרים ללמוד על המורשת והמסורת המוזיקלית של העיר.

מוזיקה דתית: צפת נחשבת לאחת מארבע ערי הקודש ביהדות, והיא ביתם של כמה אתרים דתיים חשובים, ביניהם בתי כנסת וישיבות. סיור מוזיקה בצפת עשוי לכלול ביקורים באתרים אלו, בהם יוכלו המבקרים לשמוע מוזיקה יהודית מסורתית ותפילות המבוצעות על ידי חזנים ומוזיקאים מקומיים.

מופעי רחוב: צפת ידועה גם בהופעות הרחוב התוססות שלה, במיוחד בחודשי הקיץ. סיור מוזיקה בצפת עשוי לכלול ביקורים בפסטיבלי רחוב ומופעים, בהם יוכלו המבקרים לשמוע מוזיקה חיה ומופעי ריקוד של אמנים ומוזיקאים מקומיים.

סדנאות ושיעורים: חלק מסיורי המוזיקה בצפת עשויים לכלול גם סדנאות ושיעורים, שבהם המבקרים יכולים ללמוד על כלי נגינה מסורתיים מהמזרח התיכון כמו העוד, הקאנון והדרבוקה. המבקרים יכולים גם להשתתף בסדנאות שירה וריקוד, בהן יוכלו ללמוד שירים וריקודים יהודיים ומזרח תיכוניים מסורתיים.

תובנות תרבותיות: לבסוף, סיור מוזיקה בצפת מציע למבקרים הזדמנות ללמוד על המורשת התרבותית והמוסיקלית של העיר. מוזיקה היא היבט חשוב בתרבות היהודית והמזרח תיכונית, וסיור מוזיקה בצפת יכול לספק תובנות על ההיסטוריה, הדת והזהות התרבותית של העיר.

בסך הכל, סיור מוזיקה בצפת הוא דרך מצוינת לחוות את המסורות התרבותיות והמוסיקליות העשירות של העיר. המבקרים יכולים לצפות לשמוע מוזיקה יהודית ומזרח תיכונית מסורתית, להשתתף במופעי רחוב ובפסטיבלים, להשתתף בסדנאות ושיעורים וללמוד על המורשת התרבותית והמוזיקלית של העיר.

סיור גלריות בצפת

סיור בגלריה בצפת הוא דרך נפלאה לחקור את סצנת האמנות התוססת של העיר ולחוות את יצירותיהם של אמנים מקומיים. להלן מידע כללי על מה לצפות בסיור בגלריה בצפת:

גלריות לאמנות: בצפת פועלות מגוון גלריות אמנות המציגות יצירות של אמנים מקומיים, כמו גם אמנים בינלאומיים. סיור בגלריה בצפת עשוי לכלול ביקורים בגלריות כמו גלריה צפת, התערוכה הכללית ובית האמנים בירושלים, שם יוכלו המבקרים לצפות ולרכוש ציורים מקוריים, פסלים ויצירות אמנות נוספות.

אולפני אמנים: חלק מסיורי הגלריות בצפת עשויים לכלול גם ביקורים בסטודיו לאמנים, בהם יוכלו המבקרים להיפגש עם אמנים מקומיים וללמוד על תהליכי היצירה שלהם. זו הזדמנות מצוינת לשאול שאלות, ללמוד על טכניקות אמנות שונות ולראות עבודות בתהליך.

פסטיבלי אמנות: צפת ידועה בפסטיבלי האמנות התוססים שלה, במיוחד בחודשי הקיץ. סיור בגלריה בצפת עשוי לכלול ביקורים בפסטיבלים כמו יריד האמנות הבינלאומי של צפת, פסטיבל מושבת האמנים ופסטיבל צפת למוזיקה עממית, בו יוכלו המבקרים לחוות מגוון רחב של יצירות אמנות, מוזיקה והופעות.

תובנות תרבותיות: לבסוף, סיור בגלריה בצפת מציע למבקרים הזדמנות ללמוד על המורשת התרבותית והאמנותית של העיר. לצפת היסטוריה ארוכה של ביטוי אמנותי, במיוחד באמנות יהודית ומזרח תיכונית, וסיור בגלריה בצפת יכול לספק תובנות על ההיסטוריה, הדת והזהות התרבותית של העיר.

בסך הכל, סיור בגלריה בצפת הוא דרך מצוינת לחקור את סצנת האמנות התוססת של העיר ולחוות את יצירותיהם של אמנים מקומיים. מבקרים יכולים לצפות לבקר בגלריות אמנות ובאולפנים, להשתתף בפסטיבלי אמנות וללמוד על המורשת התרבותית והאמנותית של העיר.

סיור חנוכיות בצפת

סיור חנוכה בצפת יכול להיות דרך נפלאה לחוות את החג באחת הערים הקדושות ליהדות. הנה מידע כללי על מה לצפות בסיור חנוכה בצפת:

הדלקת המנורה: הטקס המרכזי של חנוכה הוא הדלקת המנורה, מנורת תשעה קנים. במהלך סיור חנוכה בצפת, המבקרים יכולים להשתתף בהדלקות חנוכיות ציבוריות בכיכר המרכזית של העיר או לבקר בבתי כנסת מקומיים כדי לחזות בהדלקות חנוכיות מסורתיות.

בקרו ברובע האמנים: רובע האמנים של צפת הוא שכונה מקסימה מלאה בגלריות וסטודיואים המציגים יצירות של אמנים מקומיים. במהלך חג החנוכה, רבים מהגלריות והסטודיו מקשטים את חלליהם ביצירות ומיצבים בנושא חנוכה.

מאכלים בנושא חנוכה: במהלך חג החנוכה אוכלים מאכלים יהודיים מסורתיים רבים לציון החג, כולל לטקס (לביבות תפוחי אדמה) וסופגניות (סופגניות ג'לי). סיור חנוכה בצפת עשוי לכלול ביקורים בבתי קפה ומסעדות מקומיות כדי לנסות את המאכלים הללו בנושא חנוכה.

סדנאות ופעילויות חנוכה: במהלך החנוכה מתארגנות בצפת סדנאות ופעילויות רבות כמו סדנאות הכנת נרות, תחרויות ספינינג סביבונים ומופעי מוזיקה בנושא חנוכה. המבקרים יכולים להשתתף בפעילויות אלו וללמוד על ההיסטוריה והמסורת של חג החנוכה.

ביקור באתרים היסטוריים: צפת היא עיר עשירה בהיסטוריה יהודית, וסיור בחנוכה עשוי לכלול ביקורים באתרים היסטוריים חשובים כמו בתי הכנסת העתיקים וקברי חכמים יהודים מפורסמים, כמו רבי יוסף קארו והרב יצחק לוריא.

בסך הכל, סיור חנוכה בצפת הוא דרך מצוינת לחוות את החג באחת הערים הקדושות ליהדות. המבקרים יכולים לצפות לחזות בהדלקת החנוכייה, לבקר ברובע האמנים לראות יצירות אמנות בנושא חנוכה, לנסות מאכלים מסורתיים של חנוכה, להשתתף בסדנאות ופעילויות ולבקר באתרים היסטוריים חשובים.

סיורים נוספים בצפון

הנה כמה סיורים נוספים שתוכלו לקחת בצפון ישראל:

טיולי יין בגליל: אזור הגליל ידוע ביינות ובכרמים האיכותיים שלו, ובאזור ישנם סיורי יין רבים. המבקרים יכולים לבקר ביקבי בוטיק, ללמוד על תהליך ייצור היין וליהנות מטעימות מהיינות המקומיים.

טיולי ג'יפים ברמת הגולן: רמת הגולן היא אזור יפהפה עם שטח טרשי ונופים מדהימים. טיולי ג'יפים הם דרך פופולרית לחקור את האזור ולהתבונן ביופיו הטבעי. המבקרים יכולים גם לבקר באתרים היסטוריים וללמוד על ההיסטוריה המורכבת של האזור.

סיורים בנצרת: נצרת היא אחת הערים החשובות בהיסטוריה הנוצרית, והמבקרים יכולים לצאת לסיורים בעיר כדי ללמוד על חשיבותה. הסיורים עשויים לכלול ביקורים בבזיליקת הבשורה, בכנסיית סנט יוסף ובאתרים דתיים חשובים אחרים.

סיורם בעכו: עכו היא עיר נמל היסטורית עם היסטוריה עשירה ושילוב מרתק של תרבויות. המבקרים יכולים לצאת לסיורים בביצורים העתיקים של העיר, במנהרות התת-קרקעיות ובשווקים. יש גם הזדמנויות לנסות מאכלים מקומיים וללמוד על האוכלוסייה המגוונת של העיר.

סיורי כנרת: הכנרת היא גוף מים יפהפה מוקף באתרים היסטוריים ודתיים. הסיורים עשויים לכלול ביקורים בהר המנוחות, בכפר נחום ובאתרים חשובים נוספים. המבקרים יכולים גם לצאת לסיורים בסירה בים וליהנות מהנופים המדהימים.

סיור בחיפה: טיול בחיפה מציע שילוב נהדר של תרבות, היסטוריה ויופי טבעי. המבקרים יכולים לחקור את הגנים הבהאים, לחוות את השווקים והמוזיאונים של העיר, לבקר במנזר סטלה מאריס וליהנות מהחופים היפים של העיר.

בסך הכל, ישנם טיולים רבים בצפון ישראל המציעים מגוון רחב של חוויות, החל מסיורי יין וטיולי ג'יפים ועד לסיורים היסטוריים ודתיים.

דילוג לתוכן