0
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

עכו הצלבנית – עכו שמתחת לאדמה

מה דעתכם על סיור מעניין במיוחד שיקח אתכם אל אווירת ימי הביניים באותם הימים בהם ישבו בעכו אבירים צלבנים?
איזה סודות מסתירה העיר עכו מתחת לשוק ובתי התושבים?
ומדוע הצלבנים האירופאיים החליטו להקים דווקא בעכו את בירת ממלכת ירושלים?
הצטרפו אלינו לטיול חוויתי  ובלתי נשכח בתוך ההיסטוריה העכואית של ימי הביניים.
רוצים לתאם סיור עבור קבוצה פרטית?
מוכנים לטיול שלא תשכחו?

1.בחרו את התאריך המתאים לטיול החוויתי שהולך להיות לנו.

2.התארגנו בקבוצה של לפחות 10 משתתפים. במידה ואתם פחות מ-10 משתתפים תוכלו להצטרף לאחד הטיולים הקרובים שלי.

3. בחרו את הטיול המועדף עליכם (ניתן גם להתייעץ איתי טלפונית).

4. השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם

סיור בעכו הצלבנית - עכו שמתחת לאדמה

רבים אינם יודעים שמתחת לבתי העיר העתיקה, השוק ההומה והחמוסיות הנהדרות נמצאת עכו העתיקה של ימי הביניים,  לא עוד אבנים משעממות שגילו ארכיאולוגים באיזה תל בנגב,  אלא עיר בנויה היטב שתשאיר אתכם פעורי פה. 

באולמות האבירים  תבחינו בקשתות ובאולמות רחבים שיכלו להכיל אלפי חיילים. כמו כן חדר אוכל שעוצב בצורה אדריכלית שאין שני לה בעולם כולו וחצר ענקית שנועדה לאימוני הצבא הצלבני. 

סיור מודרך בעכו העתיקה

אם אתם מתכננים טיול לעכו, סיור מודרך בעכו העתיקה הוא פעילות חובה. סיור בעיר ההיסטורית המוקפת חומה היא הדרך המושלמת ללמוד על ההיסטוריה והתרבות העשירה של יעד מרתק זה.

חברות רבות מציעות סיורים מודרכים בעכו העתיקה, ואתם יכולים בקלות להזמין אחד מראש. מדריך טיולים מומלץ ייקח אותך ברחובות הצרים של העיר, יצביע על נקודות ציון משמעותיות ויחלוק סיפורים ועובדות מעניינות על העבר של העיר.

חלק מרגעי השיא של סיור מודרך בעכו העתיקה כוללים את העיר הצלבנית, הבזאר הטורקי ואולמות האבירים. תלמדו גם על הקהילות הדתיות המגוונות של העיר ותראו דוגמאות יפות של אדריכלות יהודית, נוצרית ומוסלמית.

כדי להפיק את המרב מביקורכם בעכו, הקפידו לקחת מדריך טיולים מוסמך, משאב שימושי זה יספק לך מידע רב על ההיסטוריה, התרבות והאטרקציות של העיר, כמו גם טיפים מעשיים להתניידות ולמצוא את המסעדות והמקומות הטובים ביותר.

בסך הכל, סיור מודרך בעכו העתיקה הוא חוויה בלתי נשכחת שתחזיר אתכם אחורה בזמן ותעניק לכם הערכה עמוקה יותר לאופי והיופי הייחודיים של העיר המיוחדת הזו. אז אל תפספסו את ההזדמנות הזו לחקור את אחד היעדים ההיסטוריים והמרתקים של ישראל.

לקוחות מספרים

מה לקוחות מספרים על הסיורים

עכו הצלבנית - עכו בתקופת ממלכת הצלבנים

במאה ה-12 לספירה מגיעים הצלבנים לארץ ישראל ועכו הופכת לאחת ממרכזי האימפריה הצלבנית ולעיר מסחר ימי חשובה מאד. בשנת 1104 נכבשת עכו על ידי צי של איטלקים בני גנואה והופכת לנמל החשוב של הצלבנים. בשנת 1187 נכבשת העיר על ידי צלאח א-דין לאחר כניעת המקומיים. הסוחרים הנוצרים בורחים מהעיר והיא נפגעת אנושות. בין השנים 1189-1191 מוטל על עכו מצור, אחד המפורסמים בהיסטוריה, שמסתיים עם כניסת הכוחות הנוצרים לעכו ונסיגת המוסלמים.

במאה הבאה הופכת עכו לבירת ממלכת ירושלים הצלבנית. היא משגשגת כלכלית ותרבותית וחיי המסחר בה עשירים ומגוונים. אוכלוסיית העיר מונה אז כבר כמה עשרות אלפי אנשים והקשר בינה ובין גופי המסחר של אירופה גובר. הטמפלרים מגיעים לעיר ובונים בה לא מעט מוסדות.

הממלוכים שמגיעים בסוף המאה ה-13 כובשים את העיר ומותירים אותה ריקה לאחר השגשוג הגדול. בניינים רבים נחרבים ואין זכר לפאר של העיר. רק בתחילת המאה הבאה מתחדש המסחר עם אירופה אך העיר נותרת שוממת במשך מאות שנים.

דילוג לתוכן