0
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

אין לנו חיפה אחרת

אין לנו חיפה אחרת
"אין לנו חיפה אחרת"
על רקע המצב השורר במדינה בימים האחרונים, יזמנו בעיריית חיפה קמפיין סובלנות, בהשתתפות דמויות חיפאיות מוכרות, יהודיות וערביות.
מוזמנים לשתף!
ما عِنْدي حَيفا أُخرى – حيفاويّون ومُوَحّدون .
في ظلّ الأوضاع السّائده في البلاد في الأيام الأخيرة، ومدينة حيفا الغالية على قلوبنا، بادر قسم ألناطق الأعلامي والأعلام ألجديد نيو ميديا في بلدية حيفا ، الى اطلاق حملة تدعو الى التسامح والتآخي بين جميع الاهالي بمشاركة شخصيات يهودية وعربية ♥️
חיפה היא הרשות המקומית הראשונה שיוזמת פרויקט מסוג זה
במרכז הקמפיין, הנושא את הסיסמא "אין לנו חיפה אחרת", עומד מסר של קריאה לפיוס, לסובלנות, לאחדות ולדיאלוג, תוך הדגשת החשיבות של שמירת המרקם הייחודי של החיים המשותפים בעיר.
במסגרת הקמפיין צולמו יחד זוגות חיפאיים, יהודים וערבים, בעלי תחום עיסוק זהה. באופן זה הצטלמו לקמפיין צלמי העיתונות מישל דוט קום ורמי שלוש, השפים ורד פרן ועלאא' מוסא, הרופאים דר' נגה כרם ודר' רביע שחאדה, המסעדנים דנה שפירא וסטפן שחאדה ותלמידי בתי-הספר שקד הכט ומחמוד נג'מי.
ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "חיפה מהווה סמל לחיים משותפים. בשנים עברו, בזמן שערים משותפות חוו קשיים ומאבקים, חיפה תמיד נשארה מגדלור של שפיות. ביום שהאור יכבה על המגדלור הזה, לא יהיה לנו כחברה ישראלית, כיוון לעתיד טוב יותר. ברגעים קשים אלה, העוברים עלינו בימים אלו, על כולנו, יהודים וערבים, להיות חזקים ולפעול מתוך אחדות ואחריות. יחד נדע היטב לעבור את התקופה הקשה הזו".
אלירן טל, מנהל אגף הדוברות בעיריית חיפה: "בימים טעונים אלה, עיריית חיפה פועלת בכל דרך כדי להרגיע את הרוחות ולהחזיר את השפיות לחיפה. הפרויקט המדהים הזה הוא כלי נוסף להוריד את גובה הלהבות".
מיכה בריקמן, צלם הקמפיין: "כמו לכולם, גם לי כאב המצב וחשבתי איפה אני יכול לתרום מחלקת האלוהים הפרטית שלי. ההתגייסות המדהימה של אגף הדוברות הביאה אליי לסטודיו זוגות זוגות והרגעים שנקלטו בעדשת המצלמה היו אמיתיים לחלוטין, עם אפס בימוי".
לחצו על הקישור הבא והצטרפו לקבוצת העדכונים המרכזית של מטיילים עם עדן בוואטסאפ (קבוצה שקטה)

https://chat.whatsapp.com/GKfFyDhgndhIrHxFFVigp0

 
רוצים לצאת איתנו לטיול מודרך חוויתי ובלתי נשכח?
אהבתם את התוכן? שתפו אותו עם החבר'ה!
פוסטים נוספים באותה קטגוריה:
מדריך טיולים בצפון - פרופיל
מטיילים עם עדן | מפיקים חוויות!
מטיילים ונהנים מהחיים

היי, שמח שהגעתם אלי, אני עדן. מדריך טיולים והבעלים של חברת עדן טיולים. אנחנו מאמינים שכל טיול הוא חוויה ונשמח לצאת יחד איתכם לטיול חוויתי ובלתי נשכח בנופי ארצנו.

מה אנחנו מציעים?
הסיורים הקולינריים שלנו
יכול לעניין אתכם
דילוג לתוכן